2. - Левски
  3. Красимир Георгиев: Жалко, можехме да вземем една точка

Красимир Георгиев: Жалко, можехме да вземем една точка

Нападателят на Локомотив (Мездра) Красимир Георгиев остана разочарован от загубата на неговия отбор с 1:3 от тима на Левски, предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Георги Аспарухов” и бе последният от програмата на 23-ия кръг на „А” група. Въпреки, че на полувремето „железничарите” изненадващо се оттеглиха с гол аванс, но след почивката домакините доминираха тотално и заслужено достигнаха до крайния успех, като пропуснаха още няколко изгодни положения за гол.

„Имахме шанс да спечелим поне една точка, но през второто полувреме играчите на Левски ни натиснаха и ни върнаха в нашата половина. Съжалявам, че не успяхме да вземем нещо от този двубой, въпреки че пред нас се откри страхотен шанс. Дойдохме да играем футбол, борихме се, но не успяхме да задържим преднината си и загубихме”, каза Георгиев.