2. - Левски
  3. Левски загуби от Пирин с 1:3 в Дублиращата група

Левски загуби от Пирин с 1:3 в Дублиращата група

Левски загуби гостуването си в Благоевград на Пирин с 1:3 в среща от първенството на дублиращите отбори, съобщава официалният сайт на "сините".

През първото полувреме „сините" имаха превъзходство, но не успяха да реализират няколкото си добри възможности за гол и частта завърши при нулево равенство. След почивката домакините имаха силни минути и поведоха с 3:0. Почетното попадение за Левски отбеляза Боян Табаков, който влезе на почивката на мястото на контузения Яшар.

Съставът на Левски: Цв. Димитров, Станчев, Стоев, Генев, Д. Димитров, Недялков, Яшар, Чакъров, Цачев, Михайлов, Зизов (Табаков, Колев, Панайотов)