2. - Левски
  3. Славия и Левски завършиха 1:1 в Дублиращата група

Славия и Левски завършиха 1:1 в Дублиращата група

Славия и Левски завършиха 1:1, в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на помощния терен на стадион „Славия".

Славия и Левски завършиха 1:1, в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на помощния терен на стадион „Славия", съобщава официалният сайт на "сините".

Като цяло двубоя протече при поделено надмощие, с доста положения и пред двете врати. Левски откри резултата в 35-та минута, когато Костадин Аджов се пребори за една топка в пеналта на Славия, подаде към Мишел Георгиев, който с точен удар прати кълбото в мрежата.

„Белите" изравниха в 50-та минута, след като Джунейт Яшар бе точен от дузпа. Последваха много добри изяви на вратаря на Левски Цветан Димитров, който опази вратата си „суха", а в последните минути „сините" на три пъти излизаха сами срещу вратаря на Славия, но така и не успяха да вкарат втори гол.