2. - Лига Европа
  3. Арис поряза Аустрия Виена в 93-ата минута (видео)

Арис поряза Аустрия Виена в 93-ата минута (видео)

Бешикташ не допусна изненади срещу ХИК

Гватемалският ветеран в нападението на Арис (Солун) Карлос Руис отбеляза единствения гол в двубоя срещу Аустрия Виена в първи мач от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.

След равностойно първо полувреме на терена в 63-ата минута влезе Руис, който моментално наклони везните в полза на домакините. Една минута, след като стъпи на терена гватемалецът успя да затрудни стража на Аустрия Хайнц Линднер. Арис продължи да търси развръзката до самия край на мача и усилията на момчетата на Ектор Купер се отплатиха в 93-ата минута, когато нападателят успя да прониже вратата на гостите за 1:0.

В друг двубой от плейофите на Лига Европа Бешикташ спечели с 2:0 домакинството си срещу финландския ХИК Хелзинки. Полузащитниците Роберто Хилберт и Рикардо Куарешма бяха точни за успеха преди решаващия реванш след седмица време. Хилберт успя да се разпише в 35-ата минута в едва втория си мач за турския клуб в тази квалификационна кампания. Куарешма продължава да демонстрира отлична форма, като днес отбеляза втория си гол за сезона, към който разполага и с три асистенции.
С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем