2. - Лига Европа
  3. БАТЕ разплака Влади Стоянов и Шериф (видео)

БАТЕ разплака Влади Стоянов и Шериф (видео)

Динамо удари АЗ с 2:1

Отборът на БАТЕ (Борисов) продължава със страхотното си представяне в Лига Европа, след като записа авторитетна победа с минималното 1:0 над тима на Шериф (Тираспол). Срещата се игра на Градския стадион в Тираспол и бе от програмата на група „Е” на надпреварата. Българският национал Владислав Стоянов игра цял мач за домакините, като само страхотните му прояви на вратата спасиха Шериф по-голяма загуба. Иначе единственото попадение в мача бе дело на Сосновски още в 8-та минута.

След тази победа БАТЕ се намира еднолично начело във временното класиране с актив от 7 точки. Домакините от Шериф пък са 3-и с пункта.

В другия мач от тази група „Е” отборът на Динамо (Киев) се наложи с 2:1 над състава на АЗ Алкмаар, в среща играна на стадион „ДСБ” в Холандия. Домакините завършиха двубоя с 10 души, след като Мойзандер получи втори жълт картон в даденото от рефера продължение.

Иначе гостите излязоха първи напред в резултата в 16-ата минута, когато Еременко центрира отдясно, а Милевски засече с десния крак за 1:0.

След гола АЗ натисна и в 35-ата минута Йонатас изведе Фалкенбург очи в очи с Ковал, а вторият не сбърка с десния крак за 1:1. Радостта на домакините от това попадение обаче трая едва 4 минути, тъй като в 39-ата Гусев центрира от корнер, Кахериди се извиси над всички и с глава оформи крайното 2:1.

След този успех украинците вече се намират 2-о място във временното класиране с актив от 4 точки. Домакините от Алкмаар пък са последни с 3 спечелени точки.

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем