2. - Лига Европа
  3. Бенжани се завърна с гол за Манчестър Сити, Жилина измъчи Аякс

Бенжани се завърна с гол за Манчестър Сити, Жилина измъчи Аякс

Зимбабвийският нападател Бенжани Мварувари за завърна с гол за Манчестър Сити, след като бе дълго контузен. Той вкара при победата с 3:2 над холандския Твенте в мач от Група "А" за Купата на УЕФА. Домакините започнаха по-активно срещата и откриха резултата в 2-ата минута с гол на Шон Райт-Филипс.

В 17-ата минута гостите изравниха с попадение на Елия. В 57-ата минита Робиньо отново изведе своите напред в резултата, а само пет минути по-късно Бенжани добави още един гол за Сити. В 65-ата минута гостите стигнаха до почетно попадение, което бе дело на Виалерт. Ники Михайлов не бе в групата на холандския тим и на вратара отново застана ветерана Сандер Бошкер. След този мач "гражданите" заемат второто място в групата си с 3 спечелени точки, докато Твенте е трети отново с толкова точки.

В мач от Група "F" за Купата на УЕФА холандският Аякс постигна трудна победа над слабака Жилина с 1:0. Момчетата на Марко Ван Бастен направиха много пропуски и вкараха само едно попадение, което бе дело на Луис Суарес в 44-ата минута. През второто полувреме домакините отново имаха преимущество в тази среща, но не успяха да се доберат до още голове. Няколко много сериозно пропуска направо звездата на тима Клаас Ян Хунтелаар. След тази среща Аякс заема 3-ото място в класирането в групата си с 3 спечелени точки.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем