2. - Лига Европа
  3. Динамо Загреб с изненадваща загуба в Хърватия

Динамо Загреб с изненадваща загуба в Хърватия

Хайдук Сплит спечели най-големия мач на хърватския футбол и се доближи на точка от първото място в класирането

Динамо Загреб загуби изненадващо с 0:2 срещу Хайдук Сплит в най-големия мач на хърватския футбол, с което "белите" се доближиха само на точка от първото място в генералното класиране.

Шампионът Динамо, който ще играе срещу Лудогорец в Лига Европа, води с актив от 20 точки, докато Хайдук е с 19 след мача от деветия кръг на местното първенство. Хайдук влезе в мача без победа срещу Динамо в десет последователни срещи за първенството и купата на Хърватия, като последният успех на отбора от Сплит датираше от 7 април 2010 година.

Отново на стадион "Полюд", Хайдук нанесе своя голям удар в началото на второто полувреме, като след само четири минути игра резултатът беше открит от Марио Пашалич. Именно той оформи и крайното 2:0, след като беше точен в 69-та минута.

Старши треньорът Бранко Иванович заложи на следния състав:
Гжегож Сандомерски, Иво Пинто, Йозо Шимунович, Йосип Шимунич, Рубен Лима, Ариан Адеми, Звонко Памич (66-Ален Халилович), Ел-Арби Судани, Самир, Жуниор Фернандес и Фатос Бекирай (70-Дуйе Чоп).

Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем