2. - Лига Европа
  3. Галчев игра едно полувреме, Динамо /Б/ излетя от Лига Европа (+ВИДЕО)

Галчев игра едно полувреме, Динамо /Б/ излетя от Лига Европа (+ВИДЕО)

Българският халф бе сменен на почивката при 1:2 от Металист, заместникът му си изкара червен картон

Българският полузащитник Борис Галчев игра като титуляр за Динамо /Букурещ/ при загубата с 1:2 от Металист  в Харков.

Украинците имаха комфортна преднина от 2:0 в първия мач, а днес отново се справиха с „кучетата”.

На „Спорткомплекс Металист” домакините поведоха след половин час игра с гол на Бланко, който бе един от петимата аржентинци в тима на треньора Мирон Маркевич.

Галчев бе блестеше с нищо в средата на терена и на почивката италианският треньор Дарио Бонети го замени за Стелиано Филип.

Двете смени на почивката сякаш дадоха търсения ефект и Куртеан изравни в 52-ата минута за 1:1.

Радостта на румънците обаче бе кратка – в 60-ата минута голаджията на Металист Кристалдо наниза нов гол за 2:1, с който отказа Динамо от битката.

8 минути преди края влезлият на мясото на Борис Галчев – Филип получи директен червен картон, за да допълни и без това неприятната вечер за гостите.
ОБЗОР: Аякс разпиля Бешикташ с 4:0 (ВИДЕО)