2. - Лига Европа
  3. Милан и Волфсбург с равен, Портсмут разби Хееренвеен

Милан и Волфсбург с равен, Портсмут разби Хееренвеен

Италианският гранд Милан не успя да победи немския Волфсбург и двата тима завършиха 2:2 в една от двете последни срещи от Група "Е" за Купата на УЕФА. Домакините от Милани започнаха много активно срещата и владееха инициативата през целия мач, но защитата отново се оказа проблем за тима на Анчелоти. Милан поведе още в 15-ата минута с гол на Масимо Амброзини и това бе единственият гол през първата част. В 55-ата минута Кристиан Дзакардо наказа своите сънародници, като изравни резултата. Само минута по-късно Пато изведе отново Милан напред, но Саглик попари надеждите на домакините за първото място и изравни в 81-ата минута. След тази среща Волфсбург завършва на първо място в групата с актив от 10 точки, а Милан е на втора позиция с актив от 8 точки. И двата тима се класират напред за 1/16 финалите. В друга среща от групата Портсмут постигна очаквана победа над холандския Хееренвеен с 3:0. Домакините бяха по-активният тим и заслужено се поздравиха с успеха. С два гола за "Помпи" се отличи дългучът Питър Крауч, който заби попадения в 40-ата и 42-ата минута. Третият гол за тима на Тони Адамс отбеляза Хрейдарсон в 90-ата минута на срещата. Въпреки победата Портсмут не успя да се класира за 1/16 финалите и завърши на 4-то място в групата с актив от 4 точки. Брага е на трета позиция с 6 точки, а Хееренвеен е на последното 5-о място с 0 точки.

Италианският гранд Милан не успя да победи немския Волфсбург и двата тима завършиха 2:2 в една от двете последни срещи от Група "Е" за Купата на УЕФА. Домакините от Милани започнаха много активно срещата и владееха инициативата през целия мач, но защитата отново се оказа проблем за тима на Анчелоти. Милан поведе още в 15-ата минута с гол на Масимо Амброзини и това бе единственият гол през първата част. В 55-ата минута Кристиан Дзакардо наказа своите сънародници, като изравни резултата. Само минута по-късно Пато изведе отново Милан напред, но Саглик попари надеждите на домакините за първото място и изравни в 81-ата минута. След тази среща Волфсбург завършва на първо място в групата с актив от 10 точки, а Милан е на втора позиция с актив от 8 точки. И двата тима се класират напред за 1/16 финалите.

В друга среща от групата Портсмут постигна очаквана победа над холандския Хееренвеен с 3:0. Домакините бяха по-активният тим и заслужено се поздравиха с успеха. С два гола за "Помпи" се отличи дългучът Питър Крауч, който заби попадения в 40-ата и 42-ата минута. Третият гол за тима на Тони Адамс отбеляза Хрейдарсон в 90-ата минута на срещата. Въпреки победата Портсмут не успя да се класира за 1/16 финалите и завърши на 4-то място в групата с актив от 4 точки. Брага е на трета позиция с 6 точки, а Хееренвеен е на последното 5-о място с 0 точки.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем