2. - Лига Европа
  3. Рапид върти късен равен преди ЦСКА

Рапид върти късен равен преди ЦСКА

Късен изравнителен гол на Маркус Хейкинен донесе равенството 1:1 на Рапид Виена при гостуването на Ред Бул Залцбург в мач от 13-ия кръг на австрийското футболно първенство. В четвъртък „зелено-белите” приемат ЦСКА в Лига Европа.

Ред Бул, който миналата година бе съперник на Левски в европейската надпревара, поведе в 13-ата минута с гол на Роман Валнер. Преднината на Залцбург се запази до 87-ата минута, когато Хейкинен оформи крайното 1:1.

Капитанът на Рапид Щефан Хофман и холандският нападател Ян Венегор ъф Хеселинк не бяха в групата за днешния мач заради контузии, които ще ги лишат от участие и в мача срещу ЦСКА в четвъртък. Именно Хеселинк и Хофман вкараха головете за Рапид при победата с 2:0 над „червените” миналата седмица в София.

Днес Рапид игра в състав: Хедл, Сома, Катцер (77-Добер), Зонлейтнер, Заурер (74-Гартлер), Кавлак, Куловиц (65-Дразан), Хейкинен, Пехливан, Салихи, Тримел.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем