2. - Лига Европа
  3. Спортинг се изкачи на 3-ото място в Португалия

Спортинг се изкачи на 3-ото място в Португалия

Съперникът на Левски в Лига Европа, португалският Спортинг, спечели с 2:1 гостуването си на слабака Униао Лейрия в мач от 9-ия кръг на Лига Сагреш. С два гола на Хайме Валдес в 14-ата и 41-ата минути „лъвовете” се поздравиха с успех. Между попаденията на чилиеца се разписа Карлао (21’).

След срещата Спортинг се изкачи на 3-ото място в класирането с актив 15 точки, с 10 по-малко от лидера Порто.

Спортинг игра в състав: Руи Патрисио, Марко Торсиглиери, Абел, Жоао Перейра (90-Яник Джало), Даниел Карисо, Евалдо, Маниш, Андре Сантош, Елдер Пощига, Симон Вукчевич (80-Алберто Сапатер), Хайме Валдес (90-Карлос Салейро).

Спортинг гостува на Левски на 16 декември. Първият мач между двата тима в Лига Европа завърши с убедителна победа за португалците с 5:0.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем