2. - Лига Европа
  3. Стана ясно името на съперника на Левски в Лига Европа

Стана ясно името на съперника на Левски в Лига Европа

"Сините" срещат словаци в третия квалификационен кръг на турнира

Отборът на Левски ще играе със Спартак (Търнава) в третия квалификационен кръг на Лига Европа. Това стана ясно, след като в днешния мач словашкият тим се наложи с 3:1 в домакинството си на албанския Тирана.

Първата среща между двата отбора бе завършила при нулево равенство. В днешния двубой албанците поведоха чрез Лика в 22-ата минута, но до почивката Спартак изравни чрез Прохазка, който се разписа за 1:1.

През втората част словаците достигнаха до още два гола, дело на Прохазка и Томашек от дузпа в 65-ата и 84-ата минути. В самия край на мача Карабечи от Тирана пък бе изгонен.

Така Спартак (Търнава) продължава в третия квалификационен кръг на турнира, където съперник на тима ще бъде столичният колос Левски. Първият мач е на стадион „Георги Аспарухов” на 28-ми юли (четвъртък).

Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем