2. - Лига Европа
  3. Тотнъм и Астън Вила с победи,Валенсия с поредна издънка

Тотнъм и Астън Вила с победи,Валенсия с поредна издънка

Тотнъм отново убедителен, Стилиян Петров не игра за Вила

Бившият тим на Димитър Бербатов Тотнъм продължи с убедителното си представяне, след като победи коравия тим на Динамо (Загреб) с 4:0 в мач от Група "D" за Купата на УЕФА. Домакините бяха пълни господари на терена и буквално разбиха своя противник.

Резултатът в срещата откри Дарън Бент в 30-ата минута на мача, а само три минути по-късно отново той удвои след асистенция на Том Хъдълстоун. През втората част на срещата лондончани отново бяха господари на терена и нанизаха още две попадения, които бяха дело на Хъдълстоун в 59-ата минута и Бент в 70-ата минута. След този успех Тотнъм заема второ място в своята група с актив от три точки, докато Динамо е трети също с три точки.

Астън Вила без българския национал Стилиян Петров в състава си постигна втора победа в групата си, след като надви с минималното 1:0 Славия (Прага) на стадион "Летна" в чешката столица. Гостите от Бирмингам започнаха активно срещата и си личеше, че нямат намерение да се задоволят с нищо друго освен трите точки. Единственото попадение в мача отбеляза норвежкият национал Джон Карю в 26-ата минута. През втората част отново той изпусна много изгодно положения, а за чехите пропуски направиха Яролим и Крайчик. След този успех Вила заема първото място в Група "F" с актив от шест спечелени точки.

Испанският Валенсия допусна поредната си домакинска издънка, като този път не успя да победи значително по-скромния тим на ФК Копенхаген. През първата част "прилепите" имаха преимущество, но не успяха да вкарат попадение. През второто полувреме Фернандо Мориентес откри за валенсиянци в 61-ата минута, а след гола Мата направи невероятен пропуск. В 85-ата минута Сантин от гостите изравни резултата и на практика оформи крайното 1:1. След тази среща Валенсия заема второто място в групата с 1 спечелена точка.

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем