2. - Лига Европа
  3. Живко Миланов доближи Васлуй до групите на Лига Европа

Живко Миланов доближи Васлуй до групите на Лига Европа

Българският бранител отбеляза гол за румънския тим при победата му над Спарта Прага

Румънският Васлуй, където играе българският защитник Живко Миланов, направи много важна крачка по пътя си към групите на Лига Европа, след като постигна победа с 2:0 в първия си мач срещу Спарта Прага от плейофния кръг на турнира. Срещата се игра на румънска земя, а основна заслуга за постигнатия успех имаше и Живко Миланов, който реализира второто попадение за тима си.

Домакините поведоха в резултата в 13-ата минута, когато нападателят Майк Темванжира се разписа в противниковата врата и по този начин Васлуй излезе с гол напред. Второто попадение, което се оказа и последно в мача, падна в 36-ата минута, а негов автор бе Живко Миланов. Нашият бранител реализира, а на почивката на мача резултатът бе 2:0.

През втората част голове в срещата не паднаха и така румънският тим има ценна преднина преди реванша на чешка земя, който ще се играе след седмица.

Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем