2. Ливърпул
  3. Смело решение на Ходжсън - започва с Торес и Н'Гог

Смело решение на Ходжсън - започва с Торес и Н'Гог

Вижте стартовите състави на Ман Сити и Ливърпул

Манчестър Сити и Ливърпул завършват 2-ия кръг на Висшата лига. Арена на двубоя е „Сити ъф Манчестър”, началният час е 22:00, а главен рефер ще е Фил Дауд.

Стартът на двата тима в Премиершип им донесе по една точка. Сити завърши 0:0 с четвъртия от миналата година Тотнъм, а Рейна провали мърсисайдци в последната минута при равенството 1:1 с Арсенал.

Предвид класата на двата отбора сблъсъкът се очаква да бъде голово шоу. В действителност обаче вероятността за това е малка. И двата отбора играха в Европа в четвъртък и ще го направят отново след три дни. Ритъмът на двубоя може да не се окаже много добър.

Роберто Манчини ще заложи на схема с един нападател –Тевес и с трима дефанзивни халфове – Яя Туре, Бари и Де Йонг. Дебют за „гражданите” ще направи Милнър, а на пейката остава испанският национал Силва. Балотели пък е извън групата за двубоя заради контузия.

Доста по-смело подхожда Рой Ходжсън. Мениджърът на гостите започва с Торес и Н’Гог в атака. Двамата почти никога не са играли заедно, предвид схемата с един нападател, която изповядваше Рафа Бенитес. Масчерано пък отказа да играе в мача, тъй като чака трансфер в Барселона и на негово място на „Ийстландс” ще се появи Лукаш.

Слот: Резултатът е най-разочароващ, просто не бяхме достатъчно добри