2. Локомотив (Пд)
  3. Кокала: Лудогорец заслужено ни победи, тъй като ние направихме много елементарни грешки

Надявам се тези загуби да ни мотивират, каза треньорът на Локо Пд

„Лудогорец заслужено ни победи, тъй като ние направихме много елементарни грешки”, призна старши треньорът на Локо (Пд) Емил Велев след загубата от разградчани с 1:3 в двубоя за Суперкупата на България.

Кокала добави: „Тази година нямахме късмет, дано другата ни донесе повече радости. Допуснахме два много леки гола през първото полувреме. Накрая почти всички бяха напред и ни вкараха и трети гол пак от наша грешка. Иначе се представихме добре в по-голямата част от мача, разигравахме топката, но за съжаление нямахме много чисти положения. От темпото мога да бъда доволен, но в някои ситуации ни липсваше и шанс. Отсъствието на 2-3 футболисти също повлия. Все пак смятам, че направихме добра генерална репетиция за мача с холандците на 19 юли. Надявам се тези загуби да ни мотивират. От тези загуби извличаме поуки и виждаме грешките си. Надявам се до 19 юли да изчистим неточностите.”

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм