2. Локомотив (Пд)
  3. Разградчани пуснаха за сефте гол през втората част

Разградчани пуснаха за сефте гол през втората част

Локомотив Пловдив стана първият отбор, който успя да вкара гол на Лудогорец през второто полувреме. Лудогорец пусна първи гол през пролетта в А група и Купата на България и той се оказа фатален - инкасира първа загуба.

Лудогорец не успя да вкара гол на Локо Пд и в двата мача в първенството. Първият завърши 0:0. Разградчани не успяха да поразят и мрежата на Черноморец през есента.

Локомотив Пловдив продължава без грешка у дома - смърфове вече имат 9 победи в 9 двубоя, при голова разлика 18-5.

Михаил Венков отбеляза втория си гол в А група за Локо - с първия си донесе трите точки срещу Черно море (1:0). Той се разписа и за успеха над Левски за купата.

Само за 11 дни Локо удари на "Лаута" три от най-силните тимове у нас - Черноморец (2:0), Левски (2:1) за Купата на България и Лудогорец (1:0). В следващия кръг тимът приема ЦСКА (25 март, неделя) и ще има възможност да продължи силната си серия срещу фаворитите.
Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм