2. Лудогорец
  3. Лудогорец разби азери, Ромарио продължава да блести

Лудогорец разби азери, Ромарио продължава да блести

Головете за трансферния хит вкараха Бано, Ромарио, Мирослав Иванов и Мирослав Антонов

Отборът на Лудогорец продължава със силното си представяне в контролите от предсезонната подготовка. Новакът в елита победи азербайджанския Сумкаят с 4:1.

Головете за трансферния хит вкараха Бано в 20-ата, Ромарио в 38-ата, Мирослав Иванов в 71-ата и Мирослав Антонов в 76-ата минута, докато точен за Сумкаят бе Руслан.

Първите двама играчи вкараха с глава, докато бившият футболист на Левски отбеляза след прецизен удар от фаул. Антонов пък оформи крайния резултат след като остана сам срещу вратаря на азерите и технично го преодоля.

Наставникът на разградчани Ивайло Петев би трябвало да е доволен от изявите на Ромарио, тъй като това е негово четвърто попадение само в рамките на два мача и то при положение, че не е бил на терена през всичките 90 минути.

Преди няколко дни бразилецът забоде хеттрик на Спортул. Останалите играчи на Лудогорец също бяха на високо ниво в днешната контрола и оставиха добро впечатление с изявите си.

Лудогорец - Сумкаят 4:1