2. Лудогорец
  3. Лудогорец трудно вкарва на старта

Лудогорец трудно вкарва на старта

Нито един от досегашните голмайстори няма да е на разположение на Бруно Рибейро

Лудогорец изпитва трудности с отбелязването на голове на старта в Европа. В досегашните три срещи нито веднъж зелените не са вкарали в първия половин час. В дебюта си на международната сцена срещу хърватския Динамо Загреб 6 Разград на тима му бяха нужни цели 67 минути, за да се разпише. Тогава точен бе Марселиньо, който няма да играе днес. През сезон 2013/14 в гостуването на Слован Братислава разградчани реализираха чрез Теро Мантила. Финландецът вкара в 65-ата минута. И ако приемем, че първите два съперника бяха по-сериозни, то това не се отнася за Дюделанж. Въпреки това момчетата на тогавашния треньор Стойчо Стоев се нуждаеха от 35 минути, за да излязат напред с гол на Абало. Във всеки от изброените мачове тимът първи е реализирал. Нито един от досегашните голмайстори обаче няма да е на разположение на Бруно Рибейро - Марселиньо е контузен, а Абало и Мантила вече не са част от клуба.

До момента Лудогорец не е допуснал нито една загуба в Разград в Европа. Балансът на тима е 3 победи и 2 равенства, при г-р 10-2.

НА ВЪРХА: Лудогорец е лидер след 2:0 над Ботев (Вр) (ВИДЕО)

Игор Йовичевич дебютира с 2:0 в Разград