2. Любопитно
  3. Коледният турнир в зала „Арена Петрич“ продължава

Коледният турнир в зала „Арена Петрич“ продължава

Изиграха се 4 мача, бивш футболист на Беласица с два гола, вижте програмата за следващия кръг

Нови четири срещи от коледния турнир по футбол се изиграха в зала „Арена Петрич“.

В първия мач отборът на Каталунците загуби от Трансформърс с 0:4, а във втория Орлетата победиха Джи Ти Ви Първомай с 3:2.

Този двубой беше доста оспорван, макар че победителите взеха класически аванс от 3:0 още до почивката.

Два гола вкара Боби Яков - бивш футболист на Беласица, играл и в Гърция, а един добави Динчо Георгиев.

След паузаа обаче Атанас Пановски намали, а после се стигна до автогол сред удар на Стоян Тимов.

„Реалният резултат беше поне равен, но изпуснахме много голови положения, особено през второто полувреме. На всичко отгоре и титулярният ни вратар се контузи, а така се стигна до загуба”, коментира след мача Стоян Тимов от отбора на Джи Ти Ви.

В третия двубой пък съставът на Фортуна претърпя тежка загуба от Фентъзи с 0:8. В последния четвърти мач за деня Галактико и Стримона завършиха наравно – 1:1.