ЛеБрон Джеймс с нов трипъл-дабъл за успех на Кливланд

"Кавалерите" срази Вашингтон като гости

Леброн Джеймс записа трипъл-дабъл при победата на Кливланд със 106:99 срещу Вашингтон в мач от редовния сезон в Националната баскетболна лига на САЩ и Канада (НБА).

Кралят отбеляза 20 точки, към които добави 15 асистенции и 12 борби, но неговото участие ще се запомни и с друго - той игра с една черна и една бяла обувка, върху които беше изписано с големи златисти букви "РАВЕНСТВО".

Джеймс записа четвъртия си трипъл-дабъл в последните пет мача, въпреки че в последната четвъртина беше изваден от игра заради лични нарушения. Кевин Лов обаче се намеси и завърши срещата с 25 точки и девет асистенции за Кавс, които спечелиха за 18-и път в 19 мача.

Брадли Бийл отбеляза 27 точки за Вашингтон, а Джон Уол добави 15 и спечели десет борби за 32 минути игра. Това беше неговият трети мач, след като пропусна девет поредни заради контузия в лявото коляно.

Торонто към Везенков: Добре дошъл в семейството