Постекоглу започна със загуба начело на Тотнъм (ВИДЕО)

"Шпорите" загубиха с 2:3 от Уест Хям

Новият мениджър на Тотнъм Ангелос Постекоглу направи неофициален дебют. За негово съжаление обаче той се оказа неуспешен, тъй като "шпорите" загубиха с 2:3 от Уест Хям в контрола, която се игра в австралийския град Пърт.

Двата английски клуба направиха открит двубой, който зарадва зрителите, а сред титулярите за Тотнъм бяха новите попълнения Джеймс Мадисън, Манор Соломон и Гулиелмо Викарио.

Резултатът обаче бе открит от друго ново попълнение - Дани Ингс. Нападателят на Уест Хям се разписа от близка дистанция след центриране от десния фланг в 18-ата минута.

Пет минути след това юношата на "чуковете" Дивин Мубама вкара втори гол за Уест Хям. Той скочи най-високо при центриране от корнер от левия фланг и с глава простреля Викарио за втори път.

На почивката Постекоглу смени всички 11 играчи в състава на Тотнъм и това освежи играта на "шпорите".

Джовани Ло Селсо намали в 68-мата минута с мощен удар с левия крак от около осем метра, възползвайки се от асистенция на Иван Перишич.

Отново Перишич асистира и за втория гол на тима си три минути след това, когато точен за 2:2 бе Дестини Удоджи. Бившият играч на Удинезе засече с глава центриране на близката греда от корнер и не остави шансове на вратаря на Уест Хям Лукаш Фабиански.

"Чуковете", които в началото на юни спечелиха Лигата на конференциите, обаче успяха да стигнат до победата. В 78-мата минута Джанлука Скамака се измъкна зад гърба на отбраната на Тотнъм и с удар с десния крак оформи крайното 3:2.

За Уест Хям контролата бе трета от началото на лятната подготовка, като футболистите на Дейвид Мойс записаха и трета победа. Предишните две бяха над Боръм Ууд с 4:1 и над Пърт Глори с 6:2.