Локо (ГО) с 11 от 11, превзе и "Ивайло"

"Железничарите" разбиха дубъла на Етър с 4:1

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Етър II на “Ивайло” с 4:1 в регионалното дерби от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. “Железничарите” нямат спирка и след този двубой са лидери в класирането с 33 точки и 11 от 11 победи, от началото на сезона.

Феновете на гостите сътвориха истински празник по трибуните, като отборът от Горна Оряховица бе подкрепян от доста солидна за третото ниво публика. Такава не липсваше и за домакините, които обаче бяха безлични на терена.

В 21-ата минута Георги Колев откри за гостите след гол от дузпа, която бе свирена за нарушение срещу Янислав Цачев. В 35-ата минута домакините съумяха да изравнят, а до почивката не паднаха повече попадения.

В 63-ата минута Георги Колев върна аванса на Локо – 1:2, след като вкара страхотен гол от пряк свободен удар. Три минути след това Николай Иванов увеличи аванса на “железничарите”. Топката се отби в горната греда след удар на Христо Марков и той просто я довкара в мрежата.

За крайното 1:4 точен бе Христо Марков в 90-ата минута с прекрасно воле след пас на Байдаков.

Изненада: Спартак Пловдив се раздели с Танчо Калпаков след само 13 дни