Лудогорец би швейцарци и продължава без грешка (ВИДЕО)

Шампионите надвиха Санкт Гален с 2:0 в контрола

Лудогорец постигна трета победа по време на летния си лагер в Австрия.

В третия си мач "орлите" се наложиха с 2:0 над швейцарския Санкт Гален в Цамс.

Попаденията за шампиона на България реализираха Ивайло Чочев и Бърнард Текпетей през двете полувремена.

Днешната среща не беше от най-зрелищните, но Лудогорец не остави съмнение, че е по-класният отбор на терена спрямо петия в швейцарския шампионат.

Резултатът бе открит в 36-ата минута, когато Ивайло Чочев засече с глава центриране от десния фланг на Рик Джонатан.

Крайното 2:0 бе оформено от Бърнард Текпетей в 62-рата минута. Ганаецът напредна по десния фланг и стреля мощно от около 25 метра. Вратарят на Санкт Гален се намеси лошо, топката огъна ръцете му и се озова в мрежата му.

До края на мача не се случи нищо запомнящо, а Лудогорец увеличи актива си от "сухи" мрежи в контролите. В първите си два мача в Австрия тимът от Разград победи словенския Приморие с 5:0 и словашкия Слован Братислава с 1:0.

Стартов състав на Лудогорец (4-3-3): Серджо Падт - Аслак Фон Витри, Оливие Вердон, Диниш Алмейда, Антон Недялков - Педро Нареси, Ивайло Чочев, Тодор Неделев - Руан Крус, Рик Джонатан, Кайо Видал.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)