3. Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Байерн Мюнхен отново победи в Бундеслигата, след като в предишните два кръга баварците стигаха само до равенство. В двубой от 7-ия кръг Байерн постигна домакински успех с 4:0 срещу Щутгарт. Хари Кейн реализира хеттрик, а Кингсли Коман добави четвъртото попадение.

Още в 3-ата минута Серж Гнабри имаше добра възможност. Той стреля от наказателното поле, но опитът му премина покрай левия страничен стълб.

12 минути по-късно Томас Мюлер центрира. Хари Кейн засече с глава. Ударът му обаче бе неточен. В 29-ата минута Майкъл Олисе остана очи в очи с Александър Нюбел, но не успя да преодолее вратаря.

6 минути след старта на второто полувреме Гнабри намери Кейн в пеналтерията. Изстрелът на англичанина обаче премина встрани.

В 55-ата минута “швабите” имаха шанс да открият резултата. Йоша Вагноман отправи мощен удар, който не намери целта.

Две минути по-късно Байерн поведе с 1:0. Хари Кейн реализира с хубав удар в долния десен ъгъл.

В 61-ата минута Кейн отбеляза второто си попадение в срещата. Той се разписа от близко разстояние.

6 минути след това английският нападател можеше да оформи своя хеттрик. Неговият опит от пеналтерията премина над напречната греда.

В 80-ата минута Кейн все пак вкара третия си гол с мощен изстрел, който не остави шансове на Нюбел. Девет минути по-късно Кингсли Коман оформи крайния резултат.

Страхотен гол на Мбапе поведе Реал към успех над Селта (ВИДЕО)

"Белия балет" спечели гостуването си във Виго с 2:1

Лацио си заби автогол в края и поднесе трите точки на Юве ((ВИДЕО)

Лациалите играха с човек по-малко 75 минути, но не издържаха в самия край

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона (ВИДЕО)

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0