2. - НХЛ
  3. Рейнджърс с пета поредна победа в НХЛ

Рейнджърс с пета поредна победа в НХЛ

Мариан Габорик вкара 2 гола за петата поредна победа на Ню Йорк Рейнджърс в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ)

Мариан Габорик вкара 2 гола за петата поредна победа на Ню Йорк Рейнджърс в Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ). Рейнджърс се наложи с 3:2 над Отава, като основна роля за победата изигра и Дерек Степан, записал гол и асистенция.

Хенрик Лундквист спря 29 шайби за Ню Йорк Рейнджърс, които имат 11 победи и 3 загуби в шампионата. Последното поражение на тима беше на 29 октомври, когато Отава преодоля пасив от 3 гола за крайното 5:4 след дузпи.

Брет Конъли вкара след 2:30 минути игра в продължението за победа на Тампа Бей с 2:1 над Филаделфия. Той спечели мача за отбора от Флорида след преодоляване на защитник и точен изстрел в долния десен ъгъл на вратата на Иля Бризгалов.

Крейг Смит се отчете с 2 гола и асистенция, а Мартин Ерат вкара от дузпа във втората част за победа на Нешвил с 4:2 над Анахайм.