2. Пирин (Бл)
  3. Йордан Боздански: Отиваме да спечелим срещу Черно море

Йордан Боздански: Отиваме да спечелим срещу Черно море

Треньорът на Пирин Йордан Боздански е положително настроен дни преди гостуването срещу Черно море във Варна от първия кръг на новия шампионат.

Единственото нещо, което притеснява наставника е неяснотата около управлението на клуба, но чисто спортно-технически Боздански смята, че отборът му е добре подготвен и ще се противопостави успешно на всички отбори в страната. Мачът с „моряците” ще пропуснат единствено трайно контузените Иван Михов, Веселин Ганев, Мирослав Тодоров и Калоян Стоянов.

Ради Митревски вече тренира наравно с останалите и ще попадне в групата за мача. Останалите, които се оплакваха от контузии също са здрави.

Йордан Боздански ще обяви в групата за мача в четвъртък по време на официалната си пресконференция от 13.00 часа на стадиона, а на следващия ден сутринта Пирин заминава на лагер във Варна. Дотогава той се надява да бъде намерен заместник на контузения вратар Веселин Ганев. Тази вечер пък ръководството на Пирин ще трябва да се изясни с ЦСКА за правата на нападателя Благой Пасков за да бъде картотекиран и той.

Това ще стане след мача на „армейците” от третия квалификационен кръг на Лига Европа срещу „Клифтънвил”, който част от клубните шефове на Пирин ще гледат на живо.
Колкото до продажбата на Драги Коцев в Локомотив (Пд) Боздански заяви:

„Драги е основен футболист на Пирин в последните два сезона. Разбира се, че ще липсва на отбора. Смятам, обаче,  че имаме играчи, които да го заместят. Друг е въпросът дали ще съумеят да го направят по най-добрия начин. Наистина без Драги Коцев мощта на Пирин отслабва, но като цяло гръбнакът на отбора се запази, така че отиваме да спечелим мача с Черно море”, коментира Йордан Боздански.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“