2. Пирин (Бл)
  3. Юношите на ФК Пирин изтеглиха тежък жребий за 1/32 финала от държавното първенство - играят с ЦСКА и Левски

Юношите на ФК Пирин изтеглиха тежък жребий за 1/32 финала от държавното първенство.

Програмата за предстоящите мачове бе направена днес:

- 14.05.09 (четвъртък) от 17:00 часа:  Пирин - ЦСКА - ст. Христо Ботев 1/32 финал (родени през 92)

- 15.05.09 (петък) от 17:00 часа:  Пирин - ЦСКА - ст. Рилци 1/32 финал (родени през 90)

- 16.05.09 (събота) от 17:00 часа:  Пирин - Левски - ст. Рилци 1/32 финал (род. 94)

Ответните двубои ще се проведат съответно на:

- 17.05.09 (събота) от 17:00 часа:  ЦСКА - Пирин - ст. Червено Знаме 1/32 финал (род. 92)

- 19.05.09 (вторник) от 17:00 часа: ЦСКА - Пирин - ст. Червено Знаме 1/32 финал (род. 90)

-  19.05.09 (вторник) от 17:00 часа: Левски - Пирин - ст. Герена 1/32 финал (род. 94)
Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“