2. Славия
  3. Николай Митов: Двубоят беше 2:1 за нас, но накрая направихме грешка

Николай Митов: Двубоят беше 2:1 за нас, но накрая направихме грешка

Помощник треньорът на Славия Николай Митов остана леко разочарован от равенството 2:2 на неговия отбор с тима на Левски, предаде репортер на Novsport.com

Помощник треньорът на Славия Николай Митов остана леко разочарован от равенството 2:2 на неговия отбор с тима на Левски, предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Овча Купел” и бе от програмата на 13-ия кръг на родната „А” група.

„През първото полувреме бяхме по-добри и заслужено имахме преднина на почивката. През втората част владееха повече топката, търсеха повече гола и в крайна сметка стигнаха до равенството. Двубоят обаче вървеше към 2:1 за нас, но накрая направихме дузпа и те изравниха. Случват се подобни грешки, иначе футболът нямаше да е толкова интересен. Указанията не бяха да се приберем отзад, но просто отборът на Левски е много добър и знае как да пресира съперника. Не искам да давам персонални оценки на нашите играчи, тъй като ние ще си направим изводите в съблекалнята. Повечето от тези, които сме в сълбекалнята на Славия сме израснали в Левски, но в крайна сметка сме професионалисти и днес излязохме да победим”, каза Митов на пресконференцията след кря на мача.