2. Славия
  3. Пирин сменя вратаря на гости на Славия

Пирин сменя вратаря на гости на Славия

Следете Славия - Пирин на живо в Novsport.com

Славия приема Пирин на стадиона в Овча купел днес. Мачът започва в 15 ч. Белите трябва задъл­жително да победят след двете поредни загуби от Миньор и Берое. Novsport ще предава мача с аудио коментар и чат минута по минута.

Разликата между отборите на Славия и Благоевградчани не е само в точките. Пирин са доста по-груби от Славия (322 срещу 295 фаула). След 18 кръга „белите” са на 9-то място а „орлетата” – на 15-то. 15 точки е разликата между тима на Кокала и този на Лаптопа.

СХЕМАТА

Славия ще играе в схема 4-4-2. След двете по­редни загуби Кокала ще мисли до последно кои иг­рачи да пусне титуляри. Треньорът на Пирин Кос­тадин Ангелов ще заложи на познатата схема 4-4-2. В предни позиции, както и срещу Литекс, ще игра­ят Иван Цветков и Крум Бибишков. В защита ще бъдат Димитър Коемджиев и Димитър Наков, а по фланговете Ризов и Алек­сандър Башлиев. След неубедителните изяви на титуляря Атанас Аршинков на вратата ще застане Владислав Mитев.

КОНТУЗИИТЕ

Контузен в Пирин е Георги Какалов. В Славия няма контузени. Радослав Димитров е наказан.

В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ

Славия падна с 1:2 от Берое. Пирин загуби с 1:2 у дома от Литекс в скандален мач.

Заложете в играта на Novsport "Прогнози" как ще завърши мача между Славия и Пирин. Повече информация можете да видите ТУК.

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади