2. Световен футбол
  3. Бока Хуниорс капитулира при гостуването на Сан Лоренсо (ВИДЕО)

Бока Хуниорс капитулира при гостуването на Сан Лоренсо (ВИДЕО)

Още няма яснота кога Ривър Плейт ще играе отложения мач с Естудиантес

Бока Хуниорс загуби с 0:2 при гостуването си срещу Сан Лоренсо в мач от 14-ия кръг на аржентинското първенство. В едно от най-големите дербита в страната Мартин Каутеручо откри резултата в полза на домакините след удар с глава в 52-ата минута, а Гонсало Верон удвои аванса за Сан Лоренсо с точен удар шест минути след това.

Бока заема петото място в класирането с актив от 23 точки. Сан Лоренсо е на 12-ата позиция със 17 точки. Ривър Плейт е на първо място е с 31 точки и е изиграл един мач по-малко от своите съперници. Все още не се знае кога лидерите ще изиграят своя отложен мач срещу Естудиантес. Срещата не се проведе заради лош терен и най-вероятно ще бъде изиграна на 12 ноември.

Двубоят между Тигре и Ланус беше прекратен в 45-ата минута и ще бъде доигран в следващите дни заради силен валеж от дъжд. Ланус е на втора позиция с четири точки по-малко от водача във временното класиране.

Двубоят между Арсенал Саранди и Индепендиенте от неделя също беше отложен поради тежките климатични условия в страната.