2. Световен футбол
  3. Ботафого надигра Коритиба с 3:1 и дели второ място в Бразилия (ВИДЕО)

Ботафого надигра Коритиба с 3:1 и дели второ място в Бразилия (ВИДЕО)

Сао Пауло загуби с 1:2 като домакин от Крисиума

Ботафого победи с 3:1 у дома Коритиба в мач от 18-ия кръг на бразилското първенство.

Мариано Рафаел Маркес откри резултата в полза на домакините в 14-ата минута.

В края на първата част Иури реализира втори гол за Ботафого, а малко след почивката отново Иури реши крайния победител в срещата.

В 58-ата минута Алекс от гостите вкара почетен гол, оформяйки крайното 3:1. Двата отбора завършиха мача с човек по-малко, след като Ренан от Ботафого и Майкон от Коритиба получиха червени картони.

Ботафого дели второто място в класирането с Атлетико Паранензе, като двата тима имат по 33 точки. Лидерът Крузейро е с 37 точки.

В други срещи от кръга Сао Пауло загуби с 1:2 като домакин от Крисиума, а Васко да Гама надигра Наутико навън с 3:0.
Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)