2. Световен футбол
  3. Джовани дос Сантос се разписа при дебюта си за Галакси (+ВИДЕО)

Джовани дос Сантос се разписа при дебюта си за Галакси (+ВИДЕО)

Мексиканецът Джовани дос Сантос вкара гол при дебюта си за Лос Анджелис Галакси за победата с 5:1 срещу ФК Сентрал (Тринидад и Тобаго) в мач от Шампионската лига на КОНКАКАФ

Мексиканецът Джовани дос Сантос вкара гол при дебюта си за Лос Анджелис Галакси за победата с 5:1 срещу ФК Сентрал (Тринидад и Тобаго) в мач от Шампионската лига на КОНКАКАФ. Дос Сантос се включи като резерва през втората част и се разписа четвърт час преди края на двубоя след бърза комбинация между Рафаел Гарсия и Себастиан Йетгет. Галакси привлече Дос Сантос миналия месец, след като футболистът изкара последните два сезона в испанския Виляреал.

Гиаси Сардес се разписа също за Лос Анджелис, добавяйки две асистенции. Алан Голдън, Раул Мендиола и Игнасио също бяха точни в полза на отбора от Калифорния. Атуая Гера вкара почетното попадение в полза на Сентрал. Двукратният участник на световни първенства Джовани дос Сантос е съотборник със Стивън Джерард и Роби Кийн в Галакси.