2. Световен футбол
  3. Коринтианс спечели шампионата на щата Сао Пауло

Коринтианс спечели шампионата на щата Сао Пауло

Равенство срещу Сантос донесе успеха на тима

Отборът на Коринтиас спечели шампионата в щата Сао Пауло след като постигна равенство 1:1 срещу Сантос в ответен мач, като в първата среща крайните победители бяха записали успех с 2:1.

Неймар и компания откриха резултата в 26-ата минута. Тогава Сичеро се възползва от хубава атака на своя тим и се разписа за 1:0.

Радостта на Сантос обаче продължи едва 2 минути. Точно толкова бяха нужни Коринтиас, за да възстанови равенството. В 28-ата минута Данило направи  1:1.

Коринатиас печели шампионата за 27-ми път в историята си.

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)