2. Световен футбол
  3. Лос Анджелис отпадна, Филип Кръстев влезе от пейката

Лос Анджелис отпадна, Филип Кръстев влезе от пейката

Българският национал се появи в 62-ата минута при 2:0 за своя тим, който загуби с 2:3

Отборът на Филип Кръстев – ФК Лос Анджелис, отпадна от Купата на лигите след загуба с 2:3 от Монтерей на 1/4-финалите на турнира.

Българският национал влезе в игра в 62-ата минута при 2:0 за неговия тим, но съперникът направи запомнящ се обрат в последния половин час на мача.

ФК Лос Анджелис вкара два гола преди почивката чрез Денис Буанга (2-дузпа) и Матеуш Богуш (38).

Шест минути след появата на Филип Кръстев на терена реферът даде дузпа за Монтерей и Серхио Каналес върна едно попадение.

Само 12 минути по-късно друг испанец, но този път от ФК Лос Анджелис – Серхи Паленсия, си отбеляза автогол за 2:2.

Две минути преди края на редовното време мексиканецът Рохелио Фунес Мори донесе победата на Монтерей, който на 1/2-финалите в турнира ще играе с Нешвил, спечелил с 5:0 срещу Минесота Юнайтед.

В Саудитска Арабия: Кристиано зарадва Пиоли в дебюта му (ВИДЕО)