2. Световен футбол
  3. Роналдиньо е разочарован от съдийството в Бразилия

Роналдиньо е разочарован от съдийството в Бразилия

Атлетико Минейро и Роналдиньо се оплакват от реферите не за първи път този сезон

Бившият футболист номер 1 в света Роналдиньо е разочарован от съдийството в бразилското първенство.

Отборът на Роналдиньо - Атлетико Минейро, завърши 1:1 срещу Фламенго, което отдалечи тима на 8 точки от лидера Флуминензе пет кръга преди края. Роналдиньо изрази претенции за неотсъдена дузпа за нарушение срещу него през първото полувреме.

"Това съдийско решение може да предреши цялото първенство. Разочарован съм, сега нещата стават трудни за Атлетико", коментира Роналдиньо. Атлетико Минейро и Роналдиньо се оплакват от реферите не за първи път този сезон.

От клуба нееднократно изразиха претенции към съдийството, което според хората от клуба е в полза на Флуминензе.

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка