2. Световен футбол
  3. Сан Лоренсо поведе в Аржентина (ВИДЕО)

Сан Лоренсо поведе в Аржентина (ВИДЕО)

Годой Крус и Индепендиенте завършиха 2:2

Сан Лоренсо победи гостуващия Ланус с 4:0 и излезе начело в класирането след седмия кръг на футболното първенство на Аржентина. Домакините играха този мач без публика заради наказание.

През миналия месец съдията Нестор Питана беше ударен с бутилка, хвърлена от трибуните на стадион "Нуево Гасометро". Питана беше един от арбитрите на Аржентина на Мондиал 2014. Нападателят Мауро Матос реализира два гола в 40-а и 47-а минута и изработи дузпа. тя беше реализирана в 58-а минута от Хулио Буфарини.

Мартин Каутеручо направи 4:0 пет минути преди последния съдийски сигнал. За Ланус Виктор Аяла пропусна дузпа още в третата минута. Сан Лоренсо има актив от 18 точки на върха в класирането, с една повече от Росарио Сентрал, който в петък завърши 1:1 с Колон Санта Фе. Бока Хуниорс е домакин на Естудиантес по-късно днес. Годой Крус и Индепендиенте завършиха 2:2.

Този мач също се игра без публика заради наказание на домакините. Масажистът на Ланус Хуан Франко беше уцелен от хвърлен предмет от трибуните преди две седмици. Той беше приет в болница и претърпя операция на окото.

Меси: Първата цел е изпълнена