2. Световен футбол
  3. Сао Пауло дръпна с 2:0 пред Универсидад преди реванша

Сао Пауло дръпна с 2:0 пред Универсидад преди реванша

Вилиан вкара и двата гола за бразилците в първата среща от 1/4-финалите на Копа Судамерикана

Сао Пауло спечели с 2:0 срещу Универсидад де Чиле в първа четвъртфинална среща от турнира Копа Судамерикана, второто по сила клубно състезание в Южна Америка.

И двата гола вкара Вилиан Жозе, който се разписа в 8-ата и в 18-ата минута. Гостите от Чили останаха 10 на терена още в 25-ата минута заради червения картон на Еухенио Меня.

Останалите четвъртфинални срещи в турнира са Индепендиенте (Аржентина)- Универсидад Католика (Чили), Серо Портеньо (Парагвай)- Тигре (Аржентина) и Милионариос (Колумбия)- Гремио (Бразилия).

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка