2. Трета лига
  3. Дубълът на Берое отнесе "седмица" в Несебър

Дубълът на Берое отнесе "седмица" в Несебър

Несебър разгроми със 7:1 у дома дублиращия отбор на Берое в мач от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. След тази победа тимът от морския град е трети в класирането с актив от 34 точки. Младите състезатели на Берое пък са на 18-ата позиция с 9 пункта.

До почивката домакините имаха аванс от 3:0 в резултата и “убиха” интригата още от рано. В 17-ата минута Тодор Петров засече с глава центриране от корнер и даде аванс на Несебър. Три минути след това Виктор Янев удвои, след като бе намерен в малкото наказателно поле.

В 31-ата минута Никола Гавов направи преднината на домакините класическа. В 49-ата минута с удар от няколко метра Виктор Янев покачи на 4:0 в полза на Несебър, а в 55-ата минута отново той бе точен, за да оформи хеттрика си, след като вкара с глава от близка дистанция.

В 69-ата минута Николай Дросев направи 6:0, след като бе намерен на празна врата. Валентин Сливов покачи на 7:0 в 72-ата минута. Силите на гостите стигнаха за почетен гол, който бе дело на Али Ахмед пет минути преди края.