2. Трета лига
  3. Дубълът на Черно море победи Светкавица с 3:1

Дубълът на Черно море победи Светкавица с 3:1

Вторият отбор на Черно море (Варна) спечели приятелската среща в Търговище с 3:1 над Светкавица. Радослав Петров вкара за "моряците" само след 120 секунди игра, но рефера не зачете гола. Последваха пропуски на варненци.

В 22-ата минута обаче домакините откриха резултата. Секунди преди почивката настана суматоха пред вратата на Светкавица, но резултата остана непроменен.

Десетина минути бяха достатъчни за селекцията на Иван Николов да обърне и спечели контролата. Първо в 62-ата Валентино Николов изравни. Кристиян Евдокиев направи 1:2 в 68-ата. В 72-ата минута пък Димитър Ковачев реализира трето попадение. Още възможности гол създадоха футболистите на Черно море.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител