2. Трета лига
  3. Лудогорец III бе спрян от Рилци

Лудогорец III бе спрян от Рилци

Лудогорец III надигра Рилци, създаде повече и по-чисти голови ситуации, но ги пропусна и стигна само до равенство 1:1. Мачът от XXVI кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в Добрич.

Още в 3-та минута вратарят на домакините с мъка отрази удар на Петър Кирев. Рилци успяха да открият резултата в 11-та минута след колективна грешка в отбраната на разградчани. В 23-та минута шут на Николай Николов профуча над горната греда. Първото полувреме завърши при този резултат.След подновяването на играта Димитър Иванов имаше шанс да изравни в 65-та минута, но вратарят на съперника успя да спаси. В 70-та минута “орлите” изравниха. Точен бе Николай Николов, а асистенцията бе на Емил Кьосов.

"Доволен съм от представянето на момчетата, въпреки че не успяхме да спечелим. Допуснахме ранен гол и това повлия на развоя на срещата. Отборът се бори мъжки и имаше достатъчно ситуации, за да вземем победата, но за съжаление ги пропуснахме", коментира след последния съдийски сигнал треньорът на Лудогорец III Захари Сираков.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител