2. - ЦСКА
  3. Домусчиев изгледа на живо първата победа на ЦСКА над Лудогорец

Домусчиев изгледа на живо първата победа на ЦСКА над Лудогорец

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев изгледа второто полувреме на мача от Елитната до 17 г. ЦСКА - Лудогорец 2:1. Това бе първа загуба на младшата на "орлите" за сезона.

На стадион "Академик" на 4-ти километър в столицата гостите откриха резултата чрез игралия до зимата в ЦСКА Борислав Ангелов в 19-ата минута.

За две минути възпитаниците на Димитър Димитров-Трактора направиха пълен обрат с попадения на защитника Юлиян Чапаев и на Тихомир Маджарски в 34-ата и 35-ата минута.

В 37-ата минута ЦСКА можеше да води и с 3:1, но удар на Борис Кирилов срещна гредата.

Това бе един от най-посетените мачове от началото на сезона в U17, на трибуните имаше поне 300 зрители. Интирага в двубоя далеч надхвърляше това, че на ЦСКА гостува лидерът, който от началото на сезона бе допуснал само един равен. Футболните хора около детско-юношеския футбол знаят, че това бе нещо като мач между ЦСКА и... ЦСКА.

Младшата от школата на българския шампион и носител на купата се води от бившия треньор на "червените" Милан Чирич. През зимата той взе със себе си в Разград шест момчета, а през лятото още едно. Днес и седмината, начело с Борислав Ангелов, Георги Кънчев и трениралият при мъжете Красимир Здравков, излязоха срещу бившите си съотборници.

Въпреки загубата Лудогорец остава на върха, тъй като мачът на втория Левски срещу Черноморец край морето е отложен заради националния тим на съответната възраст.