2. - ЦСКА
  3. Дублиращият отбор на ЦСКА срази Черноморец с 3:1

Дублиращият отбор на ЦСКА срази Черноморец с 3:1

Дублиращият отбор на ЦСКА се наложи с 3:1 над Черноморец (Бургас) в среща от 25-ия кръг на Дублиращата група, която бе играна на базата на „червените” в Панчарево, предаде репортер на Novsport.com. С два гола за победителите се отчете младият нападател Димитър Димитров, а Мартин Тошев игра 75 минути.

ЦСКА откри резултата в края на полувремето. Тошев проби отдясно и центрира в наказателното поле, а Димитров с глава разстреля стража на гостите Василев.

Веднага след подновяването на играта в 53-ата минута централният защитник на „червените” Павел Ковачев фаулира играч на „акулите” в наказателното поле и главният рефер отсъди дузпа в полза на тима от Бургас. Любомир Божинов хладнокръвно реализира 11-метровият наказателен удар и изравни резултата.

Само шест минути по-късно Мартин Тошев изведе Коларов по дясното крило, той напредна и с диагонален изстрел даде преднина на ЦСКА. В 62-ата минута Мартин Дечев проби отдясно и намери непокрития Димитров, който за трети път матира вратаря Василев. До края на мача домакините пропуснатха да отбележат още голове, а на два пъти и гредите помогнаха на гостите.

ЦСКА: Караджов, Дечев, Колев, Ковачев, К. Велинов, Кемил, Валериев, Димитров, Аесс, Костадинов и Тошев (Б. Стойчев, Пасков, Н. Стойчев, Кирчев, Коларов, Маринов, Алексиев)

Черноморец: Василев, Коев, Ст. Жеков, Благоев, Фиданин, Пл. Димов, Трайков, Божинов, Г. Димов, Филипов и Илиев (Петков, Ат. Жеков, Георгиев, Чесмаил, Лемперов, Стоянов)