2. - ЦСКА
  3. Дублиращият тим на ЦСКА се наложи над Локомотив (София) с 2:0

Дублиращият тим на ЦСКА се наложи над Локомотив (София) с 2:0

Дублиращият отбор на ЦСКА се наложи с 2:0 като гост на Локомотив (София) в среща от 28-ия кръг на първенството, предаде репортер на Novsport.com. Обявените за ненужни в тима на „армейците” Евегени Йорданов, Зе Руи и Владислав Златинов започнаха като титуляри, а последният се отчете и с гол.

Първото полувреме бе доста равностойно, а най-чистото положение за „червените” бе пропиляно от нападателя Евгени Йорданов. Той бе изведен очи в очи с вратаря на домакините Перзов, но ударът му прехвърли вратата и оградата на помощния терен на стадиона в квартал „Надежда”.

Отборът на ЦСКА продължи да натиска и през втората част, а в 51-ата минута Владислав Златинов откри резултата. Той проби по лявото крило, влезе в наказателното поле и с много техничен изстрел простреля стража на „железничарите”. Влезлият като резерва Димитър Димитров направи резултата 2:0 в 70-ата минута. След далечен пас той овладя топката, излъга вратаря и отбеляза в опразнената врата. До края на мача домакините се опитаха да стигнат поне до почетен гол, но вратарят на ЦСКА Велинов успя да запази мрежата си суха.

Локо Сф: Перзов, Симеонов, Манов, Колев, Димов, Васев, Дръндев, Христов, Кирилов, Адамов, Кънчев. Треньор: Димитър Васев

ЦСКА: Велинов, Дечев, Ковачев, Кирчев, Велинов, Кямил, Валериев, Маринов, Йорданов, Зе Руи, Златинов