2. - ЦСКА
  3. Славия и ЦСКА не се победиха при дублиращите отбори - 1:1

Славия и ЦСКА не се победиха при дублиращите отбори - 1:1

Дублиращите отбори на Славия и ЦСКА не успяха да се победят в среща от 12-ия кръг на първенството при „Б” отборите, като завършиха наравно 1:1, предаде репортер на Novsport.com. Двубоят, който се игра на един от помощните терени на стадион „Славия”, се игра под проливен дъжд. Тимът на Славия пък бе воден от треньора на представителния отбор Велислав Вуцов.

В състава на „белите” имаше трима футболисти от представителния отбор, докато в тима на „армейците” личеше само името на Росен Колев, който попадна в групата на Любослав Пенев в последните два мача на „червените”. През първото полувреме домакините бяха по-активният отбор на терена, но противно на логиката ЦСКА поведе през втората част.

В 59-ата минута резервата Кристиян Велинов бе изведен с далечен пас и след като надбяга Пенчев успя да промуши коженото кълбо под плонжа на Емил Петров . В последната минута на мача реферът Ивайло Стоянов отсъди фаул за грубо нарушение на Росен Колев. Зад топката застана Александър Младенов, който с много техничен удар успя да изравни резултата.