2. - ЦСКА
  3. Тодор Янчев: Аз в уреден мач не съм участвал (видео)

Тодор Янчев: Аз в уреден мач не съм участвал (видео)

Капитанът на "червените" остана разочарован от равенството 2:2 с Лудогорец, което се получи в последните секунди на сблъсъка

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев не бе доволен от равния резултат в мача с Лудогорец (Разград) в сблъсък от 15-ти кръг на родната "А" група.

В последен мач за полусезона "червените" поведоха с 2:0 и почти до края запазиха преднината си, но не и без помощта на съдиите на срещата. Все пак Лудогорец се добра до хикса в 90-та минута и с точката си осигури зимуването на върха на класирането в първенството.

Янчев посочи, че не е доволен от играта, особено през второто полувреме. Той заяви, че тимът му е показал стабилни изяви и е започнал добре сблъсъка, но е трябвало да остане по-концентриран до края.

"Какво да кажа... Водихме с два гола и за 10 минути изтървахме спечелен мач, допускайки глупави голове, които доведоха до равенството. Нося вина за първия гол на Лудогорец, но не можах да поема добре топката и тя попадна в съперников футболист", заяви опитният халф на "червените".

Много от феновете, присъстващи на мача, го определиха като уреден и обвиниха играчите, че са спрели да играят през втората част. В отговор на тези думи на фенове и журналисти Янчев отговори така:

"На феновете ще им кажа, че има цяла пролет пред нас и ще бъдем по-настоятелни, за да триумфираме като шампиони. Както и, че аз досега в уреден мач не съм участвал!", категоричен бе той пред репортер на Novsport.com