2. - ЦСКА
  3. ЦСКА обърна Левски при U17 (ВИДЕО)

ЦСКА обърна Левски при U17 (ВИДЕО)

ЦСКА записа втора домакинска победа

ЦСКА записа втора домакинска победа от началото на сезона в Елитната група до 17 години. След като в пръвия кръг момчетата на Добромир Митов спечелиха с 3:1 срещу Лудогорец у дома, днес победиха и във Вечното дерби. Те обърнаха Левски с 2:1 в рамките на две минути.

Левски поведе в резултата в 20-та минута и до почивката резултатът остана непроменен.

Началото на втората част започна силно за армейците, които в рамките на 120 секунди вкараха два гола във вратата на сините.

В 43-та минута ЦСКА изравни след автогол на противника. Малко по-късно, в 45-та минута, Огнян Николов вкара втори гол за тима на Добри Митов.

До края на мача армейците държаха нещата в свои ръце, като направиха още няколко пропуска пред вратата на гостите.

След третия кръг ЦСКА има две победи и едно равенство с актив от 7 точки и голова разлика 5:2.