2. - ЦСКА
  3. ЦСКА победи Черно море при набор 95’ (снимки)

ЦСКА победи Черно море при набор 95’ (снимки)

С гол шедьовър "армейците" продължават на 1/4- финалите

Отборът на ЦСКА при юношите родени през 95-а година победи с 1:0 своите набори от Черно море в осмина финална среща от Републиканското първенство на България за деца. Голът бе отбелязан в последните десет минути на срещата с много красиво попадение на деветката Антонио Казанджиев. Срещата протечепод зоркия поглед на спортно-техническия директор на ЦСКА Емил Костадинов, както и няколко мениджъра.

През цялата среща си личеше, че младите „армейци” са по-добрият отбор на терена, но те не успяха да реализират попадение през първата част. „Червените” направиха безброй пропуски, но също и добрата игра на вратаря на Черно море оказа влияние на резултата.

През втората част натискът на ЦСКА ставаше все по-сериозен и по-сериозен. Така се стигна до ситуацията в 81-ата минута, когато изчистена топка от корнер стигна до деветката на ЦСКА, който със страхотен удар извън наказателното поле, прехвърли цялата защита на Черно море и с помощта на левия страничен стълб отбеляза единственото попадение в срещата. До края на мача гостите от Варна се опитаха да наложат натиск, но не успяха да стигнат до вратата на „армейците”.