2. - ЦСКА
  3. ЦСКА завърши 1:1 с Локомотив (София) и при дублиращите отбори

ЦСКА завърши 1:1 с Локомотив (София) и при дублиращите отбори

Футболистите на Сашо Борисов от дублиращия отбор на ЦСКА завършиха 1:1 с отбора на Локомотив (София) в среща от XIII кръг, съобщава официалният сайт на "червените".

Футболистите на Сашо Борисов от дублиращия отбор на ЦСКА завършиха 1:1 с отбора на Локомотив (София) в среща от XIII кръг, съобщава официалният сайт на "червените". Армейците поведоха през първото полувреме с гол на Ивайло Димитров. През вторите 45 минути гостите стигнаха до равенството чрез Румен Ангелов.

ЦСКА имаше пълно превъзходство срещу Локомотив (София) през първите 45 минути на мача. В 7-ата минута Мартин Тошев бе фаулиран в наказателното поле на гостите, но съдията остана безмълвен. Седем минути по-късно Александър Тонев след самостоятелен пробив излезе сам срещу вратаря Галев, но стреля встрани от вратата. В следващите 15 минути армейците на три пъти можеха да открият резултата, но последователно Тошев, Ивайло Димитров и Ненад Настич изпуснаха добри възможности. Шест минути пред края на полувремето Ели Маркес бе изведен от Удожи сам срещу вратаря на „железничарите”, който отново спаси. В следващата атака обаче Галев сгреши фатално и Ивайло Димиторв бе най-съобразителен и прати топката в мрежата на гостите.

Второто полувреме започна със смяна на Александър Тонев със Зе Руи. Зе Руи. Именно от Зе Руи дойде и първата опасност за това полувреме. Португалецът проби отляво, подаде към Мартин Тошев, но той се засуети и загуби топката. В 51-ата минута Локомотив (София) стигна до изравнителен гол, след като Румен Ангелов открадна топката от Ели Маркес и не остави шанс на Венци Велинов. Четири минути след това Удожи изпълни отлично пряк свободен удар и топката срещна дясната странична греда. Малко след това Зе Руи направи нов добър пробив, но вратарят Галев изби в корнер преди втъхлитащите Мартин Тошев и Ивайло Димитров. Следващите около 25 минути не предложиха нищо интересно като гостите предимно бавеха и рушаха играта. Последната сериозна възможност в мача бе четири минути преди края в полза на ЦСКА. След центриране от корнер Зе Руи с глава стреля в напречната греда, а при добавката няколко футболисти на червените се разминаха с топката.

ЦСКА: Венцислав Велинов, Ели Маркес, Куидо Ланзаат, Ненад Настич, Александър Събев, Атанас Зехиров, Джихат Кямил (Мартин Дечев), Александър Тонев (Зе Руи), Мартин Тошев, Ивайло Димитров (Димитър Димитров), Удожи.