2. Волейбол
  3. Addicted.bg спря победния ход на Светците във Volley Mania

Addicted.bg спря победния ход на Светците във Volley Mania

Отборът на Addicted.bg стана първият, който успя да победи Светците в Любителската волейболна лига Volley Mania. Домакините се наложиха с 3:1 (18:25, 25:13, 25:22, 26:24) в среща от третия кръг в А дивизия в първенството.

Досега Светците бяха единственият отбор без допусната загуба в елита, като дори не бяха загубили гейм. Шампионът от 2009 г. беше спечелил с 3:1 мача за Купата на Volley Mania преди близо месец.

Сега срещата започна по същия начин - с успех с 25:18 за отбора от Берковица. Този път Addicted.bg отговори с много убедителен втори гейм, с който си върна самочувствието. След това домакините заслужиха победата си.

В група В от елита Светците остават начело с шест точки, с колкото е и Металиченца. Addicted.bg е трети, като също има две победи и една загуба, но е с точка по-малко.

Шампионът Plovdiv Volley води в група А със седем точки.